Strony Internetowe

1strona-internetowa-rwd-1

Sieć to najlepsze miejsce…

do poszukiwania kontaktów biznesowych i zdobywania zapytań ofertowych. Żadna inna forma reklamy nie może poszczycić się takim zasięgiem.

Internet to najpotężniejszy rynek w Polsce.

W sieci można sprzedawać praktycznie wszystkie towary: od biżuterii z brylantami i markowych zegarków po żywność ekologiczną i prasę. Od ubrań po części samochodowe.

Na internetowym rynku wciąż jest miejsce dla nowych firm. Dobrze zbudowany serwis WWW to najlepszy punkt zaczepienia, od którego krok po kroku budujesz i umacniasz swoją pozycję w sieci. Dlatego w IdeaSun zajmujemy się projektowaniem stron i sklepów internetowych. Wszystkie oparte są o przyjazny system CMS, który pozwala Ci samodzielnie uzupełniać i zmieniać treść strony, bez pomocy informatyka. To spora oszczędność czasu i pieniędzy.

Twój projekt


 

Każdy projekt dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań klienta. Dbamy także o to, by był dobrze widziany przez wyszukiwarki internetowe. Dzięki temu strona już w chwili powstania jest gotowa do tego, by ją pozycjonować w sieci. 

Zarządzanie serwisem


 

Opiekujemy się także już stworzonymi serwisami, tak, by zawsze nadążały one za zmianami w firmie. Dodajemy nowe podstrony i podpowiadamy, jak informować klientów o tym, co dzieje się w Twoim przedsiębiorstwie. „Żywa” strona WWW, dopasowywana na bieżąco do oczekiwań odbiorców, to potężny kapitał dla Twojej marki.