O Nas

Zaplanujemy Twoją Kampanię Reklamową

Sięgamy po sprawdzone techniki i metody, wypracowane przez lata naszej działalności.

o-firmie-ideasun

Marketing internetowy to nasza specjalność

Kierujemy się jasnymi i uczciwymi zasadami. Jedną z głównych dziedzin działalności IdeaSun są kampanie reklamowe w Google oraz pozycjonowanie stron www. W chwili obecnej docieramy do klientów naszych klientów z ponad 1000 słowami kluczowymi.

W naszym portfolio znajduje się także kilkadziesiąt projektów sklepów i stron internetowych, opartych o przyjazne systemy zarządzania treścią (CMS) i zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek.

Wdrożenie wszystkich tych projektów zakończyło się pełnym sukcesem, a każdy z tych serwisów pracuje już na obecne i przyszłe zyski naszych Zleceniodawców. Tak naprawdę wszystkie nasze działania mają jeden główny cel: pozyskanie klientów dla… naszych Klientów. Aby go zrealizować, sięgamy po sprawdzone techniki i metody, dostępne w szeroko pojętym marketingu internetowym.

 

Wsparcie klientów


 

Oprócz projektowania i pozycjonowania serwisów, IdeaSun to także serwis powdrożeniowy. Dzięki niemu możemy dostosowywać Twój serwis WWW do zmieniających się potrzeb firmy i rynku, a także promować Twoją sprzedaż internetową.

Daj sobie pomóc


 

Wspieramy rozwój Twojej firmy w dowolnym obszarze, związanym z Internetem i nowymi technologiami. Efekt? Systematyczne wzmacnianie pozycji Twojej marki na rynku i świadomość, że przez cały czas jesteś w zasięgu wzroku obecnych i przyszłych Klientów.