Kampanie w Social Media

Kampania w mediach społecznościowych to Twój własny serwis informacyjny

Relacja na żywo z tego, co ważnego dzieje się w Twojej firmie. Dzięki mediom społecznościowym błyskawicznie przekazujesz wszystkim zainteresowanym wiadomość o zdobytych nagrodach, nowych produktach albo wydarzeniach w firmie.

Masz również szansę na spopularyzowanie konkursów, ciekawostek i zainteresowanie Internautów nowinkami związanymi z funkcjonowaniem Twojego przedsiębiorstwa „po godzinach” lub poza obowiązkami zawodowymi. Jeśli nie masz czasu lub ochoty, by zajmować się redagowaniem newsów, przejmiemy na siebie całość kampanii: ustalimy gdzie, kiedy i co publikować, by budować korzystny wizerunek firmy, a także zredagujemy potrzebne materiały.

Po co to wszystko? By być bliżej klientów! Twoją firmę tworzą ludzie, a nie automaty, więc w mediach społecznościowych pokaż ludzką twarz firmy, jednocześnie budując jej wiarygodność.

Jak to zrobić? Na tym właśnie polega nasze zadanie. Nie ma jednej recepty na media społecznościowe, ale w zespole IdeaSun zrealizowaliśmy już wiele kampanii w social mediach i w każdej chwili możemy podzielić się z Tobą naszymi doświadczeniami.