Pozycjonowanie to pewny klucz do popularności w sieci WWW

Pierwsze miejsca w Google sprawiają, że Twój serwis staje się naprawdę widoczny i odnotowuje większą liczbę odwiedzin. Dzięki tej technice przechwytujesz z rynku nawet tych odwiedzających, którzy z natury odporni są na wszelkie formy reklamy.

Pozycjonowanie polega na podnoszeniu pozycji strony w wynikach wyszukiwania dla najbardziej popularnych słów kluczowych w danej branży

Dzięki temu Internauci mogą odnaleźć Twoją stronę WWW nawet, jeśli nie znają jej adresu (domeny). W ten sposób możemy skojarzyć serwis z frazami kluczowymi, które Internauci wpisują najczęściej, gdy szukają firm z Twojej branży. Jak wybrać te frazy? To także nasze zadanie. Listę ustalamy wspólnie z Tobą i szacujemy efektywność poszczególnych fraz.

Każda osoba, która dzięki wyszukiwarce trafi na Twój serwis staje się potencjalnym Klientem. Nawet, jeśli tylko pewien procent spośród odwiedzających skorzysta z Twojej oferty, zyskujesz spore grono dodatkowych zamówień lub kontaktów. W pozycjonowaniu stosujemy wyłącznie metody dopuszczone przez twórców najpopularniejszych wyszukiwarek – tzw. „white hat SEO”. One także wpływają korzystnie na wizerunek witryny. Koszty usługi są zależne od konkurencyjności hasła, ilości wyników i puli słów kluczowych jaką wybierzemy. Podczas pierwszego spotkania wspólnie ustalamy ważne dla Ciebie słowa kluczowe, w ciągu kilku następnych dni analizujemy je – sprawdzamy konkurencyjność, prognozujemy ruch – po czym przedstawiamy konkretną ofertę.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Skontaktuj się z nami i wyjaśnimy wszystkie zależności oraz czynniki wpływające na cenę.

Możesz również podjąć własne działania w tym temacie, sprawdź nasze wpisy na blogu – gdzie staramy się dostarczać praktyczną, ogólnodostępną wiedzę dla każdego.